Українського співака Тараса Тополю намагаються призвати на службу в армію із запасу після того, як він опублікував дані про отримання третьої квартири головнокомандувачем ЗСУ Русланом Хомчаком.

Як передає Новинар, про це на своїй сторінці у Facebook заявила голова ГО "Волонтерська сотня Добровілля" Наталія Воронкова.

Зазначимо, що квартира, яку повинні надати для користування генерал-полковнику Хомчаку, належить до штатно-посадового житла і перебуває на балансі Міністерства оборони.

"Генерал Хомчак не придумав нічого кращого, як "напрягти" по Тополі військкомат. Там зараз такий рух і шухер. Хочуть призвати його із запасу, щоб влаштувати веселу службу в "учебці". Нарили якусь протерміновану довідку з 2007-2008 років, коли Тарас ще вчився в Академії внутрішніх справ, і намагаються притягнути за вуха порушення правил військового обліку", – написала Воронкова.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости

Вона вважає, що Тополя як публічна особа "не міг переховуватись". Крім того, він багатодітний батько, додала волонтерка.

Remote file

Remote file

Воронкова нагадала, що Тополя неодноразово бував на фронті, а також регулярно допомагає армії.

"Тополя - волонтер, два роки їздив на фронт, на самий передок і ніде не переховувався: з концертами виступав, ще й допомогу привозив і передавав. Смішно, правда, що публічна особа не може десь ховатися. Хіба що в ефірах телеканалів", - зазначила жінка.

Нагадаємо, що 20 жовтня Тарас Тополя поділився в соцмережі інформацією про отримання Хомчаком третьої державної квартири в Києві.

"Попередні він зі службових зробив приватними, одну приватизував на маму (це так мило)", - зазначив він.

Remote file

Крім того, музикант згадував і про наречену Хомчака Анну Коваленко, яку в жовтні президент призначив головою Чернігівської ОДА. Жінку артист пов'язав зі скандалом у ЗСУ про відмову Збройними силами вакцинувати українських військових, яких відправляли до Конго.

Раніше ми повідомляли, що головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак захворів на COVID-19.

Також нагадаємо, що скандальний прокурор, який "обіцяв всіх “#бати” ,отримав високу посаду.