Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, хто відповідатиме за здоров'я учнів з 1 вересня, а також на кому лежатиме відповідальність за виявлення школярів з COVID-19. Про це він повідомив під час брифінгу 10 серпня.

"У нас достатньо чітко визначені всі ці правила. Ці правила розробляло Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством освіти і науки. Ними визначено, що цей обов’язок покладається на керівництво школи: щодо дотримання правил, щодо виявлення дітей з ознаками респіраторної хвороби, проведення термоскринінгу. В тому числі – як звертатися до лікарень, в які терміни", – зазначив Степанов. Максим Стапанов

Навчання в школах, скріншот з відео
Навчання в школах, скріншот з відео

Крім дотримання правил, щодо виявлення дітей з ознаками респіраторної хвороби та проведення термоскринінгу, на керівництво школи, за словами Степанова, покладена відповідальність за дотримання санітарних правил у навчальних закладах.

Раніше МОН видало окремі рекомендації для шкіл щодо початку навчального року, вони опубліковані на сайті відомства. Зокрема у міністерстві радять школам проводити святкування до 1 вересня у межах класу.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Maruv в купальнику стала порнозіркою, прийнявши улюблену позу: "Солодка ..."

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

"З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно, а учням із захворюваннями дихальної та імунної систем рекомендовано вчитись дистанційно або на екстернаті", – рекомендують в міністерстві. МОН