СБУ припинила діяльність угруповання, до якого входили правоохоронці і яке займалося незаконною оперативно-розшуковою діяльністю, збутом зброї та наркотиків.

Служба безпеки України блокувала діяльність організаторів і майже 100 учасників міжрегіонального злочинного угруповання.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляється на офіційному сайті СБУ.

Remote file

Популярні статті зараз

Ураганний малюк з турбіною: старий ЗАЗ-965 перетворили на потужний спорткар, позаздрить навіть «Ferrari»

Залишився один день: 800 грн доплати до пенсії, що говорять у ПФУ

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Ледве "піпку" прикрила: майже гола Тіна Кароль високо підняла ноги та показала "подвійний рай"

Все новости

Зазначається, що бандформування незаконно використовувало технічні засоби для негласного отримання інформації та контролю за трафіком з’єднань абонентів мобільного зв’язку.

Також задокументовано факт спроби залучення фігурантів до підготовки провокацій напередодні проведення місцевих виборів у Донецькій області.

Remote file

"За попередніми даними досудового розслідування, зловмисники діяли під прикриттям так званої "охоронно-детективної компанії". До складу групи входило майже 100 учасників, зокрема й колишні та чинні правоохоронці, представники кримінального середовища та працівники охоронних фірм", – йдеться в повідомленні.

Фігуранти спеціалізувалися на наданні "послуг" щодо незаконного стеження за громадянами, брали участь у рейдерських захопленнях, тероризували підприємців, а також збували зброю, вибухівку і наркотики. При цьому вони використовували спеціальні технічні засоби для негласного отримання інформації одного з правоохоронних органів.

"Під час проведення 45 одночасних обшуків за місцем розташування "охоронно-детективної структури", адресами проживання фігурантів на території столичного регіону, а також у Харкові, Житомирі і Хмельницькому, та місцями дислокації оперативно-технічних підрозділів одного з правоохоронних органів вилучено спецзасоби для негласного отримання інформації, боєприпаси і наркотичні речовини. Виявлено комп’ютерну техніку та інші носії інформації, які підтверджують незаконну діяльність", – зазначили в СБУ.

Remote file

Наразі вирішується питання щодо повідомлення чотирьом організаторам і активним учасникам угруповання про підозру за статтями 359, 263 і 361 Кримінального кодексу України і обрання мір запобіжних заходів. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх учасників групи.

Зазначимо, що наразі перевіряється інформація щодо нелегального переправлення виявлених засобів ураження з району проведення ООС на Донбасі.

Remote file

Remote file

Remote file

Remote file

Remote file

Remote file