У звʼязку з надходженням подань щодо зміни складу ТВК комісія внесла зміни до складу низки територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

Як передає Новинар, про це повідомили у Центральній виборчій комісії України.

«Комісія припинила повноваження 4 988 членів територіальних виборчих комісій. З них – 330 голів ТВК, 287 заступників голів ТВК, 349 – секретарів ТВК, 4 022 – членів ТВК», – повідомили у комісії 24 жовтня, напередодні місцевих виборів.

Популярні статті зараз

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

"Повинні приборкати пандемію": в Україні запровадять автоматичні штрафи за порушення самоізоляції

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Дитина раптово померла у школі: різко розболілася голова

Все новости

Зазначимо, що о 8:00 25 жовтня в Україні стартує голосування на місцевих виборах 2020 року. Українці обиратимуть депутатів обласних, районних рад, а також депутатів місцевих рад та їх голів у 1439 громадах. Не відбуватимуться вибори на тимчасово окупованих територіях України та у 18 громадах Донецької і Луганської областей, де вибори на підставі висновків обласних військово-цивільних адміністрацій не призначила ЦВК. Другий тур виборів міських голів буде проводитися лише в містах із кількістю виборців понад 75 тисяч осіб (якщо жоден із кандидатів не набере понад 50% голосів у першому турі).

Нагадаємо, що ДБР запустить "гарячу лінію" на день виборів: "Можна поскаржитися". Повідомити про порушення можна за телефоном.

Раніше ми повідомили, що укргідрометцентр повідомив, якою буде погода у день місцевих виборів.

Також нагадаємо, щоб ваш голос врахували: як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах. У день місцевих виборів 25 жовтня виборці мають заповнити кілька бюлетенів. Крім бланків стандартної форми жителі великих населених пунктів також отримають бюлетені нового зразка з відкритими списками партій.