Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в уряді не бачать можливості для введення в країні тотального карантину.

Як передає Новинар, про це він сказав журналістам після голосування на місцевих виборах у Львові 25 жовтня.

"Ми дуже не хочемо і не бачимо можливості для тотального карантину. Зараз ми управляємо адаптивним карантином. Ви бачите, що зараз, на жаль, все більше стає червоних зон" , – заявив прем’єр-міністр.

Популярні статті зараз

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Українець помер, віддавши свою "норму" кисню сину, хворому на Covid-19

Де найлегше підхопити Covid-19: названо найбільші вогнища коронавірусу

Все новости

При цьому, Шмигаль закликав людей носити маски і дотримуватись соціальної дистанції.

"Відповідальність – це те, що дасть змогу врятувати нашу економіку і наших людей від розповсюдження цієї епідемії. Ми готові сьогодні в рази краще, ніж весною", – запевнив він.

Нагадаємо, що за минулу добу в Україні виявили 6 088 нових випадків коронавірусу. Це майже на 1 тис. менше, ніж днем раніше. Загалом зафіксовано 343 498 випадки Covid-19.

Раніше ми повідомляли, що кінотеатрам дозволили працювати у «червоній» зоні карантину: "Свіжий ковток повітря". Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативи МКІП та представників мереж кінотеатрів.

Також нагадаємо, що відповідно до рішення державної комісії з 23 жовтня 2020 року до «червоної» зони потрапили Чернігів, Чернівці, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Суми, Рівне, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ та інші міста та райони України.