У Єгипті на відпочинку, під час снорклинга акула напала на сім'ю українських туристів. Дванадцятирічний хлопчик досі в реанімації, він переніс одну операцію, і чекає на другу.

Про це повідомляє Державне агентство розвитку туризму України на Facebook.

Популярні статті зараз

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

Мінсоцполітики масово перевірятиме пенсіонерів: кому готуватися

Де найлегше підхопити Covid-19: названо найбільші вогнища коронавірусу

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

Дванадцятирічний хлопчик досі в реанімації, він переніс одну операцію, на наступний день йому призначена друга. Поранену руку дитини врятувати не вдалося.

Відпочинок в Єгипті, фото: кадр з відео
Відпочинок в Єгипті, фото: кадр з відео

Лікування українців взяв на себе уряд Єгипту, їм надається вся необхідна медична допомога. Посольство України перебуває на зв'язку з рідними постраждалих.

Держагентство туризму зазначає, що це не перший випадок, коли попри застереження туроператорів і заборони, відпочивальники за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури. Вони навіть не знають, що для цього потрібен окремий страховий поліс.

Закликаємо всіх туристів бути максимально обережними в країні перебування, заздалегідь ознайомитися з правилами безпеки, брати екстремальні тури у своїх ліцензованих туроператорів або їхніх офіційних локальних партнерів! Не нехтуйте своїм здоров'ям та життям! Державне агентство розвитку туризму України

Скріншот: facebook.com/DARTUkraine
Скріншот: facebook.com/DARTUkraine

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.