У Міністерстві охорони здоров'я вважають, що загалом місцеві вибори 25 жовтня пройшли з дотриманням протиепідемічних вимог, пов'язаних з пандемією коронавірусу, як членами комісій, так і виборцями.

Про це повідомив головний санлікар України Віктор Ляшко в ефірі "Громадського радіо".

За словами Віктора Ляшка місцеві вибори не повинні призвести до сплеску коронавірусної хвороби.

Віктор Ляшко, фото: кадр з відео
Віктор Ляшко, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Популярні ліки, які можуть завдати шкоди: вони точно є у вашій аптечці

Мінсоцполітики масово перевірятиме пенсіонерів: кому готуватися

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Де найлегше підхопити Covid-19: названо найбільші вогнища коронавірусу

Все новости

"В цілому вибори пройшли з дотриманням санітарних норм, прописаних в постанові Кабміну. Грубих порушень не було", - розповів Ляшко. Віктор Ляшко

Водночас за його словами, на виборчих дільницях часто не дотримувалася соціальна дистанція і були відсутні щитки у членів виборчих комісій. Представник МОЗ також розповів, що під час місцевих виборів з виборчих дільниць до лікарень забрали 50 осіб, одна людина померла.

Вибори в Україні, фото: кадр з відео
Вибори в Україні, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.