Кабінет Міністрів сьогодні на засіданні продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні, який був встановлений через епідемію коронавірусу, до 31 грудня 2020 року.

Про це повідомляє кореспондент Буква.

"У зв'язку з істотним погіршенням епідемічної ситуації, пов'язаної з поширенням в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, і продовженням дії карантину пропонується продовжити для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року", – йдеться в документі.

Максим Степанов, скріншот з відео
Максим Степанов, скріншот з відео

Результати брифінгу Максима Степанова за 28 жовтня:

У лікарнях наразі перебувають 25 424 пацієнти з підтвердженим діагнозом або підозрою на COVID-19. Це хворі з середнім та важким перебігом захворювання. Коронавірусна хвороба особливо небезпечна для людей віком понад 60 років.

З початку пандемії МОЗ збільшило у медзакладах кількість ліжко-місць для прийому хворих на COVID-19 з 12 тисяч до майже 40 тисяч. Максимальна кількість ліжок у стаціонарах може становити 52 тисячі.

МОЗ ще два тижні тому доручило регіонам перепрофілювати по 2-4 багатопрофільні лікарні під лікування хворих на COVID-19. Це дасть змогу надавати допомогу пацієнтам, які хворіють на коронавірус та мають інші супутні захворювання.

Популярні статті зараз

Податковий спецназ. Як будуть відстежувати дорогі покупки українців

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Великдень 2022: коли відзначатимуть свято православні та католики України, точні дати

Все новости

В Україну поступила перша партія вакцини проти грипу. Наразі вона з'явилась у аптечній мережі та лікарнях. За кошти державного бюджету МОЗ централізовано закуповує вакцини проти грипу для осіб з групи ризику, зокрема медичних працівників.

МОЗ домовилось з виробниками вакцин проти грипу про збільшення її кількості цього року. Очікується, що всього в країну буде завезено більше 650 тисяч доз.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.