Кабінет Міністрів України 28 жовтня прийняв рішення продовжити  режим надзвичайної ситуації в країні до кінця 2020 року. Що це означатиме для українців та які зміни у звичне життя це внесе, пояснив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Про це  Денис Шмигаль написав 28 жовтня у Telegram.

"Режим надзвичайної ситуації в Україні був введений Кабінетом Міністрів по всій країні ще 25 березня цього року і повинен був діяти до 31 Жовтня. 13 жовтня уряд прийняв рішення продовжити дію адаптивного карантину до кінця 2020-го", - повідомив прем'єр. Денис Шмигаль

Фото: Телеграм
Фото: Телеграм

Популярні статті зараз

Долар може впасти на 20%: на курс вплине відновлення світової економіки

На Україну йдуть жорсткі морози: синоптик дав новий прогноз погоди

Наближаються дні потужних магнітних бур: названо дати

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Все новости

Головне, що потрібно знати про режим надзвичайної ситуації, - це те, що він спрямований на поліпшення роботи і координації органів державної влади та місцевого самоврядування в подоланні наслідків пандемії, пояснив глава уряду.

Також Денис Шмигаль заепвнив, що для українців продовження режиму надзвичайної ситуації абсолютно нічого не змінює.

Фото: Кабінет Міністрів України
Фото: Кабінет Міністрів України

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський назвав умову повернення до жорсткого карантину.  Глава держави також зазначив, що знизити захворюваність можливо шляхом зменшення перебування громадян усіх вікових груп у місцях масового скупчення людей.

Нагадаємо також, що в Україні пішов 229-й день карантину: як змінилися обмеження. На засіданні Кабміну 13 жовтня було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину до 1 січня 2021 року. До цієї дати залишилося 67 днів.