Виконувач обов'язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що Україна готова до впровадження дистанційного навчання. Однак воно ніколи не замінить реальний формат спілкування, який є при повноформатному навчанні.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти України.

"Лунають закиди з приводу того, що Україна не готова до дистанційного навчання - це образа для більшості педагогів... Україна на сьогодні відносно готова до дистанційної форми освіти", - зазначено в повідомленні.

Школа, фото: кадр з відео
Школа, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Все новости

Зокрема, Сергій Шкарлет підкреслив, що такий формат навчання ніколи не замінить реальне спілкування, яке є при очному навчанні.

"Завжди дистанційну освіту розглядали, як можливість отримання додаткових переваг. Але є той факт, що" червоний" рівень епідемічної небезпеки передбачає проведення виключно дистанційних занять", - зазначив голова МОН. Сергій Шкарлет

Він додав, що організація освітнього процесу в дистанційному або змішаному форматах в умовах пандемії вимагає не тільки коштів, а й значною мірою бажання і прагнення до змін, роботи та організації керівників навчальних закладів.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.