Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що режим припинення вогню на Донбасі дотримується вже протягом двох тижнів, – попри щоденні повідомлення пресцентру штабу операції Об’єднаних сил про порушення цього режиму російськими гібридними силами.

Як передає Новинар, про це повідомляє сайт РНБО.

«За даними Головного ситуаційного центру при Раді національної безпеки і оборони України, режим припинення вогню на Донбасі з півночі 27 липня 2020 року виконується, а поодинокі випадки його порушення не мають системного характеру. На відміну від багатьох раніше оголошених припинень вогню, які налічували декілька днів, сьогодні триває вже п’ятнадцятий день перемир’я без пострілів з важкого озброєння і бойових втрат», – наводить слова Данілова сайт РНБО.

«Сподівання, що досягнуті Тристоронньою контактною групою домовленості й надалі будуть виконуватися, підкріплюються щоденними даними», – також заявив Данілов.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Розпатлана Настя Івлєєва не відійшла від похмілля після новорічної ночі: "Елджей номер два"

Микита Добринін показав, з ким він проводить час за спиною Даші Квіткової: "Клубок щастя"

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Олексій Данілов: Режим припинення вогню на Донбасі дотримується, два тижні без пострілів з важкого озброєння і бойових...

Geplaatst door Рада національної безпеки і оборони України op Maandag 10 augustus 2020

Зазначимо, що від часу набуття чинності домовленістю про нинішнє перемир’я, чергове «повне і всеосяжне», з 00.01 27 липня прес-центр штабу ООС щодня подає дані про все нові обстріли й інші порушення цього режиму припинення вогню з боку російських гібридних сил. При цьому в деяких повідомленнях ідеться прямо про «порушення режиму припинення вогню».