Станом на 30 жовтня місто Київ та жодна область України не готові до послаблення карантину. 

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

Зазначається, що найвищий показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів зафіксований у Чернівецькій (452, 3 на 100 тис. осіб), Хмельницькій (410,1) та Житомирській (380,5) областях.

Популярні статті зараз

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Найменший показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів – у Кіровоградській (100,2), Вінницькій (132,9) та Дніпропетровській (139,0) областях.

У Києві цей показник становить 248,1, а середній по Україні – 240,2 на 100 тис. населення.

Максим Степанов, фото: кадр з відео
Максим Степанов, фото: кадр з відео

Результати брифінгу Максима Степанова за 30 жовтня:

Україні необхідно максимально уникати запровадження повного локдауна. Введений в країні адаптивний карантин, який передбачає запровадження обмежень залежно від епідемічної ситуації в конкретному районі чи місті, є абсолютно правильним рішенням. Однак, щоб він був дієвим, важливо дотримуватись встановлених правил.

Уряд розширив перелік лікарських спеціальностей, які можуть бути залучені до лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою. Це рішення було прийняте через зростання рівня госпіталізації хворих на COVID-19.

Кабмін виділив додаткові кошти на закупівлю експрес-тестів на визначення антитіл до COVID-19 та лабораторного обладнання для комунальних медичних закладів. Експрес-тестування – новий метод достатньо швидкого визначення наявності антитіл до коронавірусної інфекції.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.