Міністерство охорони здоров'я розробило механізм залучення медпрацівників на контрактній основі в команди медустанов, в яких лікують пацієнтів з COVID-19.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, пише пресслужба МОЗ.

Віктор Ляшко, фото: кадр з відео
Віктор Ляшко, фото: кадр з відео

"Такий контракт передбачає відправку до закладів охорони здоров'я, в тому числі і на території інших адміністративно-територіальних одиниць, де спостерігається погіршення епідемічної ситуації. Його важливою умовою є те, що за медичним працівником зберігається Основне місце роботи разом із середньою заробітною платою. Тобто, основний трудовий стаж не переривається", - пояснив Ляшко. Віктор Ляшко

Популярні статті зараз

Прибирання у домі перенесіть на інший день. Велике церковне свято, що категорично заборонено у цей день

Великдень 2022: коли відзначатимуть свято православні та католики України, точні дати

Покрутила на камеру гарячими "горішками". Maruv засвітила оголені принади у всій красі

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Віктор Ляшко також зазначив, що медики, які підпишуть контракт, зможуть отримувати при роботі з хворими на коронавірус 300% середньої зарплати.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.