30 жовтня близько 16.00 у Києві на Хрещатику сталося жахливе ДТП, унаслідок якого загинули дві людини, а ще кілька осіб отримали тілесні ушкодження.

Винуватцем аварії став 66-річний Юрій Назаренко, який, за попередньою інформацією, не впорався з керуванням. Чоловік нещодавно переніс операцію на серці – стентування. Через погане самопочуття водій просто знепритомнів.

Про це повідомляють "Факти".

Юрій Назаренко, фото: Факти
Юрій Назаренко, фото: Факти

Юрій Назаренко у 2007 році працював керівником апарату Комісії з цінних паперів і фондового ринку, а вже через два роки став членом цієї комісії.

Популярні статті зараз

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

10 перерахунків пенсії: кому підвищать виплати у 2022 році

Під забороною риболовля та алкоголь: велике церковне свято, що не можна робити

Все новости

На цьому посту він займався створенням ІТ-інфраструктури в регуляторі. Крім цього обіймав посаду Голови колегії Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, яке на той період активно розвивалося і займалося наповненням єдиної бази даних про учасників ринку цінних паперів. Також посадовець координував роботу підприємств в структурі Комісії та питання їх бюджету

Автотроща на Хрещатику, фото: кадр з відео МВС
Автотроща на Хрещатику, фото: кадр з відео МВС

Автотроща на Хрещатику, фото: кадр з відео МВС
Автотроща на Хрещатику, фото: кадр з відео МВС

Новинар також повідомляв, що на Майдані Незалежності сталася смертельна автотроща: загинули люди

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.