Автовласникам приготували нові штрафи за порушення. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів 28 жовтня. Громадян, які користуються автомобілями на іноземних номерах, поліціянтам дозволили штрафувати на місці і не доводити справу до суду.

Як повідомляє ""Кореспондент", після першого порушення доведеться заплатити відразу 8,5 тисяч гривень, і машину забирати не будуть. Оштрафувати можуть як власника транспортного засобу, який своєчасно не розмитнили або не вивезли з України, так і водія, який просто опинився за кермом.

Автомобілі з Європи
Автомобілі з Європи

Популярні статті зараз

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Мінсоцполітики масово перевірятиме пенсіонерів: кому готуватися

Українців позбавлять соцдопомог: хто залишиться без копійки вже до кінця року

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

У випадку, якщо порушника спіймають на "єврономерах" повторно, штраф збільшується до 17 тисяч гривень. Його також зобов'язані позбавити водійських прав строком на один року.

Крім того, правоохоронці мають відвезти автомобіль на штрафмайданчик до розгляду справи в суді.

Новинар також повідомляв, що на Майдані Незалежності сталася смертельна автотроща: загинули люди

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.