Самопроголошена влада "ДНР" підтвердила масштабний спалах COVID-19 в регіоні, який сталася після концерту російського співака Григорія Лепса в вересні 2020 року.

Як передає Новинар, про це повідомив відомий український блогер Денис Казанський в Twitter і на YouTube, з посиланням на слова одного з "лідерів" так званої ДНР Андрія Пургіна.

"Пам'ятаєте, нещодавно в Донецьку був концерт Лепса? "ДНРівці" страшно пишалися, що зібралося близько 70 тис. осіб. А тепер вони визнають, що концерт викликав спалах COVID-19. Лікарні переповнені, не вистачає ліків і лікарів. Люди вмирають. Лепс приніс смерть", – зазначив блогер.

Remote file

Популярні статті зараз

Тіна Кароль після скандалу з Олею Поляковою вирішила їй відповісти: "Я не для твоїх перемог"

Анна Семенович підняла ногу і попустувала на камеру: "Пали крихітко"

Надя Дорофєєва показала, чим вона займається о 5 ранку без Володимира Дантеса

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Зазначимо, що Пургін, в свою чергу, в одному з інтерв'ю заявив, що концерт Лепса відвідали близько 70 тис. осіб, через що вже на початку жовтня донецькі лікарні зіткнулися з масовим напливом хворих.

"До другої хвилі не просто не готувалися, а банально її проспали і фактично частково спровокували", – сказав "лідер ДНР".

Remote file

Remote file

Пургін зазначив, що медичні установи "ДНР" масово заявляють про брак персоналу, медикаментів і апаратів штучної вентиляції легенів.

"У жовтні настав колапс, який неможливо приховати", – говориться в повідомленні.

"Важливо, щоб якомога більше людей знали, в чиїх руках зараз опинився Донецьк і що ці люди роблять з Донбасом та його жителями", – підсумував Казанський.

Нагадаємо, що скандальна Неля Штепа виправдала провал на виборах.  Вона також заявила, що "віддала" людям обіцяні 10 дитячих майданчиків, а могла й "повернути назад".

Раніше ми повідомляли, що Зеленський обговорив з ООН відновлення Донбасу.

Також нагадаємо, що Кравчук пояснив процес реінтеграції Донбасу.