Володимир Зеленський звинуватив у рішенні Конституційного суду про скасування низки антикорупційних норм російську агентуру та українських олігархів, які опираються інтеграції України до ЄС і НАТО.

Як передає Новинар, про це президент написав у колонці для видання Financial Times.

"Україну атакували. Не лише на її кордонах, але й також у серці її демократичних інституцій, — написав президент, запевняючи міжнародних партнерів України у відновленні антикорупційних норм, які скасували судді" , - написав Зеленський.

Популярні статті зараз

"Загроза медичної системи": очільник МОЗ назвав нову умову запровадження локдауну в Україні

"Антирекорд щодня": в Україні черговий високий показник випадків Covid-19 - "Наближаємось до лоукдауну"

Якщо підозрюєте у себе чи близьких Covid-19: повний алгоритм дій

Тіна Кароль знову оголилася, прикрившись лише рукавичками: "Вибачайте..."

Все новости

Згідно зі словами Зеленського, рішення Конституційного суду є частиною зусиль, направлених на підрив верховенства права, боротьби з корупцією, а також призупинення євроатлантичної інтеграції.

"Лідери цієї кампанії добре відомі: це коаліція російських агентів і деяких добре відомих олігархів, які вбачають загрозу в діяльності антикорупційних органів.

Вони протистоять інтеграції в ЄС і НАТО, співпрацю України з МВФ і суспільству, заснованому на правилах, яке збагатить 99%, а не лише 1%", — пише президент.

Зеленський наголосив, що не дозволить темним силам здійснити контрреволюцію, посилаючись на свої останні розпорядження — зокрема про анулювання постанови Конституційного суду та переобрання його складу.

"У ці складні часи я закликаю українські прореформістські політичні сили та громадянське суспільство об’єднатися та співпрацювати у цій боротьбі за душу й майбутнє нашої нації",— додав президент.

Нагадаємо, що Зеленський звинуватив КСУ у змові з олігархами: "Чорти...".

Раніше ми повідомляли, що названі головні проблеми Зеленського.

Також нагадаємо, що у «Слузі народу» прокоментували розпуск суддів КСУ.