Міністр охорони здоров’я Максим Степанов відкинув заклики до відставки.

Як передає Новинар, з посиланням на Радіо Свободу, про це він заявив під час свого виступу у Верховній Раді 3 листопада.

Зазначається, що відповідаючи на запитання народної депутатки від партії «Голос» Ольги Стефанишиної, представниці комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, щодо того, чим міністр планує займатися після того, як парламент підтримає його звільнення, Степанов сказав: «Я вам вже відповідав: не всі мрії збуваються. Дякую. У мене все».

У липні у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звернення парламенту до Кабінету міністрів України щодо звільнення міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Документ був зареєстрований 27 липня, його ініціаторами вказані 96 народних депутатів із різних фракцій.

Зазначимо, що ініціювала відставку міністра фракція «Голос», 2 червня представники цієї фракції почали збирати підписи депутатів за звільнення Степанова.

При цьому, у відповідь на ініціювання його відставки міністр Степанов в інтерв’ю Радіо Свобода заявляв, що «є багато чого, що вдалось» йому на цій посаді.

Популярні статті зараз

Голий Володимир Дантес зняв з Наді Дорофєєвої одяг на очах у публіки: "Адам і Єва"

Тіна Кароль відкинула ліфчик, прикривши голі груди однією рукою: "Настільки відверто"

Оля Полякова з зухвалими стрілками начепила морквяні локони

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Все новости

Нагадаємо, що чинний очільник МОЗ Максим Степанов очолив міністерство 30 березня.

Раніше ми повідомляли, що в Україні готуються значно посилити карантин: "Комендантська година...".

Також нагадаємо, що станом на ранок 3 листопада в Україні виявлено 411 093 випадків COVID-19. За минулу добу, 2 листопада, цей діагноз підтвердили ще у 8899 осіб. Жертвами коронавірусу стали вже 7532 українці, а побороли хворобу 168 868 пацієнтів.

Повідомлялось також, що Віктор Ляшко нагадав про ще одну хворобу "національного рівня" - вже 1 300 заражень.