З початку навчального року на коронавірус захворіли 5215 учнів, а також понад 10,5 тис. учителів.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

"З початку навчального року COVID-19 перенесли всього 0,9% учнів, що становить 5215 осіб. З початку навчального року на COVID-19 захворіли 10 552 вчителі. Наразі на дистанційній роботі знаходяться 912 навчальних закладів", – наголосив він. Максим Степанов

Популярні статті зараз

"Антирекорд щодня": в Україні черговий високий показник випадків Covid-19 - "Наближаємось до лоукдауну"

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Українців штрафуватимуть через маски, Зеленський підписав закон: скільки світить порушникам

Українців позбавлять соцдопомог: хто залишиться без копійки вже до кінця року

Все новости

Максим Степанов, скріншот з відео
Максим Степанов, скріншот з відео

Голова МОЗ уточнив, що відвідування навчальних закладів забороняється, "коли на самоізоляції через контакт із пацієнтами, у яких підтверджено COVID-19, є близько 50% одержувачів освіти і персоналу установи освіти".

Степанов також нагадав, що відповідальність за наявність у медпунктах шкіл антисептиків і засобів індивідуального захисту несуть керівники та засновники навчального закладу.

Школам рекомендовано призначати різний час початку і закінчення занять для різних класів і груп. Перерви також повинні бути в різні часові проміжки. У навчальних закладах на підлозі повинна бути розмітка, що визначає пересування дітей.

Нагадаємо, станом на ранок середи, 4 листопада, в Україні підтвердили 9524 нові випадки зараження коронавірусом COVID-19, що є рекордним показником з початку епідемії в нашій країні.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.