Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів, чи введуть в Україні надзвичайний стан та комендантську годину.

Про таку можливість міністр охорони здоров’я Максим Степанов заговорив сьогодні, 4 листопада,  в ефірі Сніданку з 1+1.

За його словами, в Україні можуть запровадити карантин вихідного дня через зростання захворюваності на коронавірус.

Максим Степанов, фото: кадр з відео
Максим Степанов, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Українець помер, віддавши свою "норму" кисню сину, хворому на Covid-19

У Черкасах жінці довелося народжувати під дверима лікарні: "Медики злякалися і не пустили"

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

"Я не виключаю, що запропонуємо карантин вихідного дня – коли більш суворі обмеження будуть діяти у вихідні. Ми це робимо, щоб розірвати ланцюг передачі хвороби. Наприклад, буде зачинена більша кількість магазинів, у суботу-неділю заклади харчування можуть працювати тільки "на виніс". Це речі, які зменшують кількість людей", – сказав Степанов. Максим Степанов

Глава МОЗ також запевнив, що міністерством не рекомендується запровадження в країні комендантської години. Він наголосив, що комендантської години в країні не буде, адже для цього потрібно вводити надзвичайний стан.

Максим Степанов, фото: кадр з відео
Максим Степанов, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.