Комітет Верховної Ради з охорони здоров’я схвалив законопроєкт № 3891, який передбачає посилення контролю за дотриманням карантину.

Про це в четвер, 5 листопада, заявив голова МОЗ Максим Степанов на брифінгу. Документ пропонує штрафувати громадян без захисних масок відразу на місці на суму від 170 до 255 грн.

Популярні статті зараз

З 1 січня: в домівки українців прийдуть з перевірками - все через субсидії, деталі

"Розумна і красива": Леся Нікітюк відкрила таємницю і покрутила "п'ятою точкою" перед камерою

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

“При цьому поліція може відразу складати протокол, а не так, як було раніше. Раніше складали протокол, його передавали в суд, потім вирішували, чи накладати штраф чи не накладати. У результаті цього у нас стосовно менш ніж 3-5% були застосовані штрафні санкції – як до громадян, так і до організацій. Зараз це буде такий же механізм, як і з порушенням ПДР”, – сказав Степанов. Максим Степанов

Максим Степанов, скріншот з відео
Максим Степанов, скріншот з відео

У разі прийняття закону громадян зможуть штрафувати не тільки поліціянти, але і працівники епідемічного контролю, а також представники органів місцевого самоврядування, на яких покладається контроль за протиепідемічними заходами.

Міністерство охорони здоров’я пропонує Кабінету Міністрів посилити карантин в Україні. МОЗ хоче, щоб у торгових центрах працювали тільки магазини, щоб люди могли купити собі речі і це не впливало на економіку країни.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.