Комітет Верховної Ради з охорони здоров’я схвалив законопроєкт № 3891, який передбачає посилення контролю за дотриманням карантину.

Про це в четвер, 5 листопада, заявив голова МОЗ Максим Степанов на брифінгу. Документ пропонує штрафувати громадян без захисних масок відразу на місці на суму від 170 до 255 грн.

Популярні статті зараз

Гаряча болівійка Michelle Andrade зробила собі груди: "А талію куди діла"

Стурбована Сєдокова закинула ногу на чоловіка і зізналася: "Мені більше не хочеться, як жити"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Путіна зловили за неадекватним заняттям, запідозрили старечий маразм: "Почав впадати в дитинство"

Все новости

“При цьому поліція може відразу складати протокол, а не так, як було раніше. Раніше складали протокол, його передавали в суд, потім вирішували, чи накладати штраф чи не накладати. У результаті цього у нас стосовно менш ніж 3-5% були застосовані штрафні санкції – як до громадян, так і до організацій. Зараз це буде такий же механізм, як і з порушенням ПДР”, – сказав Степанов. Максим Степанов

Максим Степанов, скріншот з відео
Максим Степанов, скріншот з відео

У разі прийняття закону громадян зможуть штрафувати не тільки поліціянти, але і працівники епідемічного контролю, а також представники органів місцевого самоврядування, на яких покладається контроль за протиепідемічними заходами.

Міністерство охорони здоров’я пропонує Кабінету Міністрів посилити карантин в Україні. МОЗ хоче, щоб у торгових центрах працювали тільки магазини, щоб люди могли купити собі речі і це не впливало на економіку країни.

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.