На 81-му році життя померла дружина легендарного динамівського тренера Валерія Лобановського Аделаїда Панкратіївна.

Про це повідомляє пресслужба Динамо.

Слова співчуття рідним та близьким висловив президент київського Динамо Ігор Суркіс.

"З безмежною скорботою зустрівши сумну звістку про смерть Аделаїди Панкратіївни Лобановської, висловлюю щирі співчуття її рідним і близьким. Дружина Валерія Васильовича довгі роки була частиною динамівської сім'ї, переживала з командою перемоги і поразки. Аделаїда Панкратіївна була душевною і щирою людиною, надійним тилом для нашого великого тренера і його вірною помічницею. Щиро сумую разом із рідними та близькими Аделаїди Лобановської. Усім, хто знав цю чудову жінку, буде не вистачати її доброти і життєвого оптимізму. Світла пам'ять про Аделаїду Панкратіївну Лобановську назавжди залишиться в наших серцях". Ігор Суркіс

Аделаїда Лобановська, фото: Уніан
Аделаїда Лобановська, фото: Уніан

Популярні статті зараз

Українських заробітчан заманюють додому: держава обіцяє 150 тисяч на власний бізнес

Тіна Кароль показала розріз до пупка, виваливши голі груди назовні

Гаряча болівійка Michelle Andrade зробила собі груди: "А талію куди діла"

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

Нещодавно, 21 жовтня, Аделаїда Лобановська відзначила ювілей – 80 років. Її легендарний чоловік Валерій Лобановський пішов з життя 13 травня 2002-го.

Валерій Лобановський, фото: кадр з відео
Валерій Лобановський, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.