Міністерство охорони здоров'я пропонує встановити додаткові карантинні обмеження і заборонити проведення всіх масових культурних заходів, обмежити діяльність зон харчування, дитячих кімнат і розважальних зон в торгово-розважальних центрах, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.

Про це заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив на прес-брифінгу в Києві.

"Система охорони здоров'я не безмежна, вона сьогодні рятує всіх, хто потребує медичної допомоги, але нам потрібна допомога від громадян України, від різних сфер бізнесу. Сьогодні ми хочемо як МОЗ запропонувати уряду встановити додаткові карантинні обмеження на території України", - заявив він. Віктор Ляшко

Віктор Ляшко, фото: кадр з відео
Віктор Ляшко, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Напівгола Тіна Кароль без ліфчика показала спокусливий вигин: "Пожежа"

Оля Полякова з зухвалими стрілками начепила морквяні локони

Джамала натягнула тюрбан і відверто зізналася в експериментах: "Я змінювалася багато разів"

Все новости

Обмеження стосуватимуться діяльності зон харчування, дитячих кімнат і розважальних зон в торгово-розважальних центрах.МОЗ проситиме уряд заборонити проведення всіх масових культурних заходів, обмежити Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, заборонити діяльність суб'єктів господарювання, які не дотримуються санітарних норм, прописаних в постанові Кабміну.

"Ми хочемо, щоб в торгово-розважальних центрах працювали виключно Магазини для того, щоб люди могли купити необхідні речі, щоб це не впливало на економіку нашої країни. Це дозволить контролюючим органам застосовувати заходи адміністративного впливу і карати саме тих, хто порушує протиепідемічні норми, а ті, хто дотримується, щоб могли працювати в умовах існуючих карантинних обмежень ", - додав головний санлікар. Віктор Ляшко

Карантин в Україні
Карантин в Україні

Раніше ми повідомляли, про загрозу національній безпеці: Зеленський терміново скликав засідання РНБО для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни.

Нагадаємо також, що середня зарплата в Україні досягла максимуму: на скільки збільшилися виплати. У вересні 2020 року в Україні середня номінальна заробітна плата штатного працівника зросла у порівнянні з вереснем 2019 року на 12,3% - до 11 тис. 998 грн.