Україна зможе повністю відновити контроль над ділянкою кордону у Донецькій та Луганській областях.

Як передає Новинар, з посиланням на Офіс президента, таку впевненість висловив президент України Володимир Зеленський під час поїздки в Луганську область.

"Це необхідна безпекова передумова для розгортання наступного позитивного політичного процесу в Донецьку та Луганську. Саме наші прикордонники будуть тими, хто засвідчить, що деокупація окремих районів Донецької та Луганської областей відбулась вповні", - заявив президент Зеленський.

Популярні статті зараз

Michelle Andrade з голими грудьми і розсунутими ногами показала свою сутність: "Майже ліфчик зняла"

Юрій Горбунов сів біля каміна і раптово засумував: "Нудно"

"Розбірки тривають": "Приватбанк" відсудив мільярд у Коломойського

Водіїв чекають космічні штрафи, можуть забрати авто: "Одразу 8,5 тисяч гривень"

Все новости

Також, очільник держави зазначив, що на кордоні не має бути жодного слабкого місця. За його словами, державний кордон – це перший рубіж, на якому держава має бути максимально ефективною.

Оскільки це стратегічне питання для національної безпеки нашої країни. Тому Володимир Зеленський переконаний, що потрібно ще дуже багато зробити, щоб кордони України були модернізовані, забезпечені всіма технічними та інформаційними інструментами.

Зазначимо, що напередодні Володимир Зеленський допустив проведення виборів на окупованому Донбасі навесні 2021 року. Однак перед цим необхідне звільнення територій та створення безпечних умов.

Крім того, президент переконаний, що найголовніше наразі – це деокупація Донбасу, після чого можуть бути вибори.

Нагадаємо, що підтримувані Росією бойовики протягом минулої доби двічі порушили домовленості про припинення вогню на Донбасі.

Раніше ми повідомляли, скільки мільйонів Світовий банк дасть Україні на відновлення економіки Донбасу.

Також нагадаємо, що Зеленський заявив, що Україну чекає діра в бюджеті.