Українка Ірина Левчук дійшла до Європейського суду, щоб захистити себе і дітей від чоловіка-тирана. перед цим вона програла всі українські суди аж до Верховного. Тепер рішення Європейського суду змінить не лише життя жінки-революціонерки, а й взагалі судову практику в Україні.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

14 років тому Ірина стала героїнею місцевих газет в Рівному, народивши дівчаток-трійнят. У родині на той час виховувався ще старший братик. Місто подарувало родині чотирикімнатну квартиру.

Ірина Левчук, фото: кадр з відео
Ірина Левчук, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

З 1 січня: в домівки українців прийдуть з перевірками - все через субсидії, деталі

Доживуть до 100 років: астрологи назвали знаки, на яких чекає довге життя

Понад 15 тисяч: українцям перерахували пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Все новости

Однак щастя тривало не довго, рік потому чоловік почав пити і бити дружину при дітях. Вона пішла в поліцію, кримінальну справу відкрили, але нічим не допомогло. 

Жінка подала на розлучення, але з чоловіком-тираном довелося ділити квартиру. Він напивався і бив її на очах у дітей - руками, ногами. Три рази вона знімала побої. На додачу - щодня терпіла моральні знущання.

Оскільки допомоги від поліції вона не дочекалася, жінка пішла в суд, щоб виселити ексчоловіка з квартири. Проте він подав апеляцію і виграв. Вона подала касацію у Верховний суд і знову програла - чоловіка у квартиру повернули.

Європейський суд з прав людини став останньою надією жінки, де Ірина Левчук виступила  проти України. Рішення суду в результаті зробило революцію в українському законодавстві, що стосується домашнього насильства.

У підсумку Ірині чоловік повинен буде виплатити понад 80 тисяч боргу по аліментах, частина його квартири під арештом. Україна повинна виплатити Ірині 4,5 тисячі євро моральної шкоди. А Верховний суд зобов'язаний переглянути своє рішення.

Ірина Левчук, фото: кадр з відео
Ірина Левчук, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.