В Івано-Франківську діти 1 вересня підуть до школи «незалежно від рішень уряду».

Як повідомляє Новинар, про це заявив мер міста Руслан Марцінків у Facebook.

«Незалежно від рішень уряду та поділів на зони карантину, постійних змін та роз’яснень – діти 1 вересня йдуть до школи! Зараз школи активно готуються, створюють всі умови для повноцінного звичайного та комфортного навчання учнів. Наносимо спеціальні розмітки руху, облаштовуємо місця скринінгу температури та закуповуємо дезінфектори» , – написав Марцінків.

КРАЇНА ЦЕ НЕ ЗОНА ❗️ #позиція_ІФ Незалежно від рішень уряду та поділів на зони карантину, постійних змін та роз’яснень -...

Популярні статті зараз

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь..."

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости
Geplaatst door Руслан Марцінків op Maandag 10 augustus 2020

Також він повідомив, що наразі школи готуються до навчального року та створюють усі необхідні умови  для повноцінного звичайного та комфортного навчання.

За словами мера, заклади наносять спеціальну розмітку руху, облаштовують місця скринінгу температури та закуповують дезінфектори.

Також Марцінків додав, що уряд змінює умови щодня, а вони хочуть створити усі умови  та розпочати повноцінне життя з 1 вересня.

Нагадаємо, що МОЗ окреслило правила, за якими можливе навчання у школах з 1 вересня. На карантин планують закривати навчальні заклади у районах, які потраплять до червоної зони – де високий рівень захворюваності на атипову пневмонію, викликану коронавірусом.
 
Також, ми повідомляли, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів про роботу шкіл в умовах пандемії.