У Черкасах жінка змушена була народжувати під дверима пологового будинку. Її не пустили до лікарні через позитивний тест на коронавірус. Інцидент стався в обласній лікарні Черкас.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Жінка спершу планувала народжувати в іншому пологовому будинку, але вся сім'я перехворіла на коронавірус. Тому чоловік привіз дружину в обласну лікарню, де і приймають з позитивним тестом на Covid-19. Проте їх і там не прийняли.

Жінка народила під дверима пологового, фото: кадр з відео
Жінка народила під дверима пологового, фото: кадр з відео

"У мене вже доходило до істерики: кричати не було сенсу, тут ніхто не відкриває. Ми дзвонили, я тричі бігав до дівчат на інший вхід, вони також нічим не допомогли", - розповів батько.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Світлана Тарабарова в різних позах розповіла, від чого отримує задоволення

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Порнозірка запросив капітана збірної Росії з футболу: "Він мій!"

Все новости

Чоловік розповів, що постійно був на зв'язку з лікарем, який повинен був приймати пологи, якби не було позитивного тесту на Covid-19. У підсумку ця ж лікар і прийняла пологи просто під стінами лікарні.

Як зазначається, медики з "коронавірусного пологового будинку" спустилися до жінки лише тоді, коли дитина була на руках у батька. Вони пояснили це тим, що медикам потрібно багато часу, щоб одягнути захисну уніформу.

Керівниця лікарні називає цю ситуацію неординарною. Вона заявила, що батьки винні самі. З їхніх слів, чоловік породіллі не зміг знайти перинатальне відділення, з якого б їх перенаправили в коронавірусне. Також обіцяють провести службове розслідування.

Жінка народила під дверима пологового, фото: кадр з відео
Жінка народила під дверима пологового, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.