Період високої захворюваності COVID-19 в Україні триватиме до квітня. Таку заяву зробив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

В Україні період високої захворюваності COVID-19 триватиме до квітня 2021 року. Щобільше, цей відрізок пройде дуже важко. Глава МОЗ  в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" в середу зазначив, що важливо пройти цей відрізок з щонайменшими людськими втратами. 

Максим Степанов, фото: кадр з відео
Максим Степанов, фото: кадр з відео

"Ми будемо досить складно проходити цей період. Вважаємо, що до квітня. Мова не йде про те, щоб ми його проходили легко - ми будемо його проходити важко. Головне зараз - з якими людськими втратами ми його пройдемо. Наше завдання - щоб кількість втрат, жертв COVID-19 було якомога менше", - сказав Степанов.

Сьогодні, 12 листопада, Кабінет Міністрів затвердив карантин вихідного дня. Він діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Водночас уряд відмовився від адаптивного карантину і повернув загальнонаціональні обмеження. Тепер вся територія України опиниться в "помаранчевій зоні".

Карантин в Україні, фото: кадр з відео
Карантин в Україні, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Допомога на дитину: як Польща заманює українських заробітчан, скільки грошей можна отримати

І коли встигли? Головна "холостячка" Злата Огневич обмовилась про весілля

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Все новости

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.