Україна може стикнутися з найгіршою рецесією за десятиріччя. Про це йдеться у звіті Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні за жовтень 2020 року.

Головною причиною такого падіння економіки фахівці називають пандемію коронавірусу. Це може стати причиною того, що в Україні зросте рівень бідності. У скрутне становище, за прогнозами фахівців, потраплять понад 9 мільйонів українців.

Через пандемію коронавірусу, як зазначили в ООН, понад 80% домогосподарств втратили доходи та у більш ніж 40% сімей принаймні один член родини втратив роботу.

Популярні статті зараз

Безсоромна Настя Каменських з розсунутими ногами спантеличила публіку: "Народжуєте?"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Лікарні під час пандемії, фото: кадр з відео
Лікарні під час пандемії, фото: кадр з відео

"Хоча наразі немає окремих даних стосовно сходу України, ймовірно, соціально-економічні наслідки цього спаду для постраждалого внаслідок конфлікту регіону будуть руйнівними", – наголошують в ООН.

В Україні згідно з останніми даними організації, стрімко зростає кількість домогосподарств, які мають заборгованість. Зокрема, на початку пандемії частка таких домогосподарств становила 11%, а у вересні зросла до 15%.

Варто зауважити, що станом на 12 листопада в Україні підтвердили 500 865 випадків інфікування коронавірусом, з них 11 057 – за останню добу.

Тест на коронавірус
Тест на коронавірус

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.