У Міністерстві освіти і науки заявили, що в період пандемії діти без доступу до Інтернету, для навчання можуть використовувати телефони і телевізори. У МОН вважають, що якість освіти дітей не постраждає.

Крім того, школи можуть організувати змішану форму навчання. Про це у відповідь на запит APnews відповіли у пресслужбі МОН.

"У місцевості, де відсутній доступ до мережі Інтернет, рекомендується для організації отримання повної загальної середньої освіти використовувати доступні засоби комунікації (телефон), телебачення, проводити змішану форму навчання. 16 жовтня 2020 року набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів - як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти", - йдеться в повідомленні.

Школи під час карантину, скріншот з відео
Школи під час карантину, скріншот з відео

Дистанційка дозволяє дітям продовжити навчання під час карантину, нагадали у МОН. Школи можуть вводити змішане навчання, коли діти по черзі відвідують навчальний заклад, а решту часу навчаються дистанційно. 

Популярні статті зараз

Ожеледиця, сніг та туман: синоптики попередили про погіршення погоди

-30 лютого морозу! Став відомий прогноз синоптиків на грудень та січень

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Все новости

"На цей час понад 34000 педагогів вже пройшли онлайн-курс про дистанційне та змішане навчання. Загалом зареєструвалися на проходження курсу понад 78000 вчителів. Google Україна за активної підтримки МОН організовує безкоштовне навчання для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за курсом "ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії" з метою опановування педагогічними працівниками навичок організації дистанційного навчання з використанням сучасних цифрових інструментів", - підсумували у відомстві.

Навчання в школах, скріншот з відео
Навчання в школах, скріншот з відео

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.