У неділю, 15 листопада, в семи містах України повторно голосуватимуть на виборах міського голови. Запроваджений урядом "карантин вихідного дня" на виборчий процес не вплине.

Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

"15 листопада відбудеться повторне голосування з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Зокрема, у 7 регіонах України – з виборів міського голови. А саме: у містах Луцьку (Волинська область), Краматорську (Донецька область), Українці (Київська область), Одесі, Сумах, Херсоні та Камʼянець-Подільському (Хмельницька область)", - інформують в ЦВК.

Місцеві вибори в Україні, фото: кадр з відео
Місцеві вибори в Україні, фото: кадр з відео

У повторному голосуванні з виборів міського голови, яке відбудеться на 932 виборчих дільницях, загалом зможуть взяти участь орієнтовно понад 1 млн 582,6 тис. виборців.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Напівголу українську модель запідозрили в обмані: "Переборщила, булки злилися"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

"Чи впливає "карантин вихідного дня" на повторне голосування? — Ні. Люди не обмежені в реалізації свого конституційного права", - додають в пресслужбі.

Крім того, у 15 листопада у територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч у 16 регіонах відбудеться повторне голосування з виборів депутатів місцевих рад: 1 депутата міської ради, 15 депутатів – до 12 селищних рад, 37 депутатів – до 33 сільських рад.

Результати голосування мають бути встановлені не пізніше як на пʼятий день з дня повторного голосування, а саме до 20 листопада 2020 року включно.

Фото: facebook.com/UACEC
Фото: facebook.com/UACEC

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.