Відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка забезпечити школи масками та антисептиками повинні органи місцевого самоврядування. Про це "Новій українській школі" повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я України.

Зокрема, у відомстві зазначили, що засновники шкіл (а найчастіше це місцева влада) мають забезпечити школи для початку навчального року:

  • захисними масками;
  • антисептиками для рук;
  • дезінфекційними засобами для поверхонь.

Школи під час карантину, скріншот з відео
Школи під час карантину, скріншот з відео

Раніше головний санітарний лікар видав протиепідемічні рекомендації щодо організації навчання у школах. Згідно з ними у шкільних приміщеннях потрібно перебувати у масках. Водночас, на заняттях їх використовувати не обов’язково. Також у закладах освіти мають бути антисептики, а поверхні повинні регулярно дезінфікуватись.

Крім того, Міністерством охорони здоров’я 22 липня було винесено на громадське обговорення Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Проєкт наказу опублікували на сайті МОЗ. Документ має на меті визначення гігієнічних стандартів для усіх типів закладів загальної середньої освіти всіх форм власності, виконання яких дозволить створити безпечні умови для організації освітнього процесу.

Популярні статті зараз

Постаріла Христина Асмус у чоботях для болота показала свої "олівці"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Все новости

Регламент, зокрема, визначає вимоги до шкільних приміщень, їдалень, меблів, навчального обладнання, спортивних майданчиків, прибудинкових територій закладів тощо.