У Черкасах маму, якій довелося народжувати доньку прямо на вулиці під вікнами лікарні, куди її неї пустили, уже виписали додому.

Про цю інформацію повідомляє Новинар, з посиланням на матеріал OBOZREVATEL.

Зазначається, що жінка і дитина здорові, а щасливий батько, який і прийняв пологи доньки, каже, що лікарі забули про клятву Гіппократа і шукають відмовки, щоб виправдати свою бездіяльність.

Популярні статті зараз

Град і ураганний вітер: попередження ДСНС - де в Україні зіпсується погода

Вже в жовтні: українцям підвищать пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Понад 15 тисяч: українцям перерахували пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Все новости

Байдужі медики, побоюючись, що породілля заражена короновірусом, не пустили її до лікарні.

"Я 40 хвилин бігав там під корпусом, стукав, просив, щоб покликали когось із ковідного відділення, де нам потрібно було народжувати. Дві чергові медсестри вийшли і сказали, щоб ми йшли до цих дверей і чекали там, нам відкриють. Але так ніхто і не відкрив", – згадує перипетії тієї ночі Олександр.

За два тижні до цього у подружжя тест показав коронавірус.

Згідно зі словами Олександра, 21 жовтня відчув нездужання він, а наступного дня вже і Євгенія.

"Якби не вагітність, ми б навіть не звернули уваги. У мене була невелика температура, ломота, у дружини невелике покашлювання. 3 листопада здали тест, а результати прийшли лише 9 листопада. Вони виявилися позитивними. Час уже минув, ми хотіли перездати тест у приватній лабораторії, щоб спокійно йти народжувати туди, куди хотіли. Але не встигли", – пояснює ситуацію Олександр.

О 2 годині ночі 10 листопада у Євгенії почалися перейми. Чоловік подзвонив лікарці, яка спостерігала їхню вагітність. Оскільки негативного результату тесту у них не було, то їхати потрібно було в обласну лікарню Черкас, де існує спеціальне відділення для ковідних породіль. Молоді люди як законослухняні громадяни сіли в машину і приїхали в лікарню.

Однак двері відділення виявилися зачиненими. Як потім виправдовувалося керівництво лікарні, нікого з чергових там не було, оскільки відділення пустувало. Перейми посилювалися, поки Євгенія стояла, спершись об капот машини, і мучилася від болю, Олександр бігав від дверей до дверей і просив про допомогу.

Водночас при цьому, їхня лікарка зв'язалася з колегою з обласної лікарні та попросила про допомогу.

"Я дуже їй вдячний... Незважаючи на те, що вона була у відпустці, вона сама приїхала на допомогу. Оскільки ніхто нас не пускав усередину і не допомагав приймати пологи, то я розстелив на землі куртку і почав приймати пологи. Лікарка під'їхала, коли з'явилася голівка доньки. Вона дала мені простирадло і буквально на кілька секунд відійшла до машини. За цей час маленька з'явилася на світ, і я взяв її на руки. Лікарка допомогла загорнути дитину", – говорить батько дитини.

У цей час із відділення з'явилися медики з коляскою, куди повинна була сісти Євгенія. Звичайно, зробити цього молода мати не могла, оскільки ще навіть пуповина не була перерізана. Медики, не поспішаючи, вирушили назад.

Зазначимо, що щойно ця історія набула розголосу, керівництво лікарні заявило, що молода пара сама винна. На думку адміністрації обласної лікарні, батько стукав не в ті двері. Потрібно було йти в центральний корпус, а звідти їх би направили, куди треба.

Так само медики вважають, що майбутні батьки повинні були викликати швидку допомогу, а не їхати самі на своєму авто.

Молодий батько зазначає, що з ПЛР-тестами теж була проблема:

"Нас всіляко схиляли до того, щоб тест ми робили за свій рахунок. Але кожен коштує тисячу гривень, за що ми в такому разі платимо податки? Мені в державному тесті відмовили, сказали, що якщо немає температури і не болить горло, то ніхто мене за рахунок бюджету перевіряти не буде. Дружині зробили", - додав він.

Нагадаємо, що Україна увійшла до ТОП-10 країн з поширення хвороби - коронавірус у світі.

Раніше ми повідомляли, що за попередню добу в Україні виявили 10 681 випадок захворювання на нову коронавірусну інфекцію.

Також нагадаємо, як не сплутати коронавірус з грипом: названо основну відмінність.