Прем'єр Денис Шмигаль з трибуни Верховної Ради сьогодні, 17 листопада, заявив про важкі наслідки для країни, якщо не буде обмежень. За його словами, доведеться "закривати все".

Про це повідомляє телеграм-канал "PavlovskyNEWS".

Денис Шмигаль повідомив, що за два дні вихідних мобільні оператори показали зниження переміщень українців на 19% і 27%, що є позитивним моментом. Однак реальний епідеміологічний ефект від карантину вихідного можна буде оцінити через два тижні.

Карантин в Україні, фото: кадр з відео
Карантин в Україні, фото: кадр з відео

Прем'єр також зазначив, що позитивний результат від подібних обмежень вже відчули в Ізраїлі. Там кількість заражень в ці дні знизилася на 20%, що дозволило зменшити навантаження на медичну систему.

Популярні статті зараз

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Дружина Кернеса Оксана Гайсинська показала архівне фото з ним: "Найкращий"

Павло Зібров залишився без знаменитих вусів і пояснив чому: "Застрахувати треба"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Шмигаль впевнений, що якщо не буде карантину, то вже через 3 тижні щодня будуть заражатися по 20 тисяч осіб. За таких умов все одно доведеться вводити повний локдаун мінімум на 3 тижні. У результаті закриються ресторани, кафе, театри і буде обмежено переміщення людей.

Як зазначається, наразі Кабінет Міністрів України веде переговори в бізнесом і місцевою владою, щоб ефективніше надавати допомогу людям.

Фото: Телеграм
Фото: Телеграм

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.