Віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про скасування в Україні довідки про склад сім’ї як документа.

За його словами, чинним законодавством взагалі не передбачено отримання такої довідки, а також не визначено орган, який видає таку довідку. За даними Мінцифри, довідка про склад сім’ї втратила чинність наказом Міністерства соціальної політики ще у липні минулого року.

Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Популярні статті зараз

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Пенсії в Україні зростуть у 2021 році: названо точні суми і категорії щасливчиків

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Ведучого "Телебачення Торонто" побили невідомі: повалили на землю і залили обличчя газом

Все новости

"Довідка про склад сім’ї відсьогодні не потрібна: під час призначення грошової допомоги у разі загибелі або смерті, інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців; під час процедури оформлення відшкодування витрат, пов’язаних з доглядом ветеранів війни; під час оформлення виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення або інвалідності працівника або його звільнення з Держспецзв’язку; під час виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) житла; під час процедури продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України; під час отримання військовослужбовцями житлових приміщень або грошової компенсації за належне їм для отримання житлове приміщення", – написав Федоров у фейсбуці.

Довідка про склад сім’ї відсьогодні не потрібна:
  • Під час призначення грошової допомоги у разі загибелі або смерті, інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців.
  • Під час процедури оформлення відшкодування витрат, пов’язаних з доглядом ветеранів війни.
  • Під час оформлення виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення або інвалідності працівника або його звільнення з Держспецзв’язку.
  • Під час виплати грошової компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за піднайом (найом, оренду) житла.
  • Під час процедури продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України.
  • Під час отримання військовослужбовцями житлових приміщень або грошової компенсації за належне їм для отримання житлове приміщення.

Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.