Одна доза вакцини проти Covid-19 для України може коштувати сім доларів. А курс вакцинації складається з введення двох таких доз.

Про це розповів головний санлікар України Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24".

Домовленість по системі COVAX, за словами Ляшка, передбачає виділення восьми мільйонів доз для України. Цю кількість буде надано безкоштовно, а більше доз можна буде закупити за спеціальною ціною.

Віктор Ляшко, фото: кадр з відео
Віктор Ляшко, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

У світі спалах невідомої хвороби: людей з ніг до голови покрило струпами

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ

Все новости

"Сьогодні на засіданні озвучили, що одна доза вакцини через систему COVAX може коштувати для України сім доларів. Повноцінне щеплення, дві дози - 14 доларів", - сказав Ляшко.

Закладені в плані бюджету 2021 року 2,6 мільярда гривень на закупівлю вакцини, наголосив Ляшко, можна буде витратити на покупку додаткових доз препаратів.

Раніше Віктор Ляшко заявив, що глобальний механізм COVAX підтвердив виділення Україні вакцини від коронавірусу. Безкоштовно вакцинуватися зможуть 20% українців.

Вакцинація від коронавірусу
Вакцинація від коронавірусу

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.