Коронавірус в Україні не перемогти навіть жорстким карантином, адже українці ігнорують загальновідомі протиепідемічні норми. Зупинити хворобу можна лише єдиним способом.

Для перемоги над коронавірусом потрібно носити маски, пильно стежити за гігієною рук і дотримуватися соціальної дистанції. Таку точку зору висловив голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки і оборони України, академік НАНУ Сергій Комісаренко, повідомляє "Україна 24".

Миття рук, фото: кадр з відео
Миття рук, фото: кадр з відео

Академік передбачає, що українці вже не вірять в карантин, тому навіть жорсткі заходи не допоможуть. Комісаренко говорить, що люди повинні ходити на роботу, але при цьому пам'ятати про всім відомі норми. Водночас він відзначив, що карантин вихідного дня допоміг істотно зменшити приріст нових хворих.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Швидкі гречані котлети з печерицями: рецепт хорошої альтернативи м'ясним

Як швидко і смачно запекти картоплю: простий рецепт на всі випадки життя

Все новости

"Вважаю, що потрібно обов'язково дотримуватися тих норм, які добре нам всім відомі, але не всі їх дотримуються - маски, фізичне дистанціювання, миття рук... В інших країнах вважається, що кількість людей, які інфікуються, після карантину вихідного дня або навіть тижні істотно зменшується, тобто це працює на користь здоров'я і життя людей ", - висловився академік. Сергій Комісаренко

Карантин в Україні, фото: кадр з відео
Карантин в Україні, фото: кадр з відео

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.