На Харківщині 37 учнів "Дергачівського ліцею № 3"” отримали харчову токсикоінфекцію. Згідно з даними екстрених повідомлень направлених із закладів охорони здоров’я попередній діагноз — харчова токсикоінфекція, гострий гастроентероколіт.

Про це повідомляє пресслужба Харківського обласного лабораторного центру.

"18 листопада 2020 серед учнів комунального закладу "Дергачівський ліцей № 3" Дергачівської районної ради зареєстровано спалах інфекційних захворювань. Станом на 19 листопада 2020 кількість захворілих становить 37 осіб. Всі хворі перебувають на амбулаторному лікуванні. Надання медичної допомоги та медичне спостереження за контактними організовано та проводиться медичними працівниками КНП "ЦПМСД Дергачівського району" ДРР", - йдеться у повідомленні.

Швидка допомога, фото: кадр з відео
Швидка допомога, фото: кадр з відео

З метою локалізації та ліквідації спалаху, встановлення причин виникнення, факторів та шляхів передачі інфекції, джерела можливого інфікування 18 листопада 2020 фахівцями Дергачівської міжрайонної філії нашої установи проведено епідеміологічне розслідування та санітарно-епідеміологічне обстеження вищезазначеного закладу.

Популярні статті зараз

ООН дала тривожний прогноз для України: наслідки пандемії будуть руйнівними

Андрій Андрєєв розповів історію створення боксерського залу "Чемпіон" у Солом’янському районі

Українців звільнили від сплати збору: що повідомив Кабмін

Наркоторгівля: обсяги рекордно зросли через пандемію

Все новости

Організовано та проведено комплекс протиепідемічних заходів: заключна дезінфекція, відбір проб води та харчових продуктів, змивів з об’єктів зовнішнього середовища, опитування та обстеження хворих і контактних осіб та ін. Наразі протиепідемічні заходи тривають.

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.