У неділю, 22 листопада, повторне голосування на виборах міського голови відбудеться в 11 містах. Повторно голосуватимуть у містах Львів, Бердянськ, Дніпро, Дрогобич, Полтава, Миколаїв, Слов'янськ, Нікополь, Рівне, Ужгород та Черкаси.

Про це повідомляє Центральна виборча комісія у Фейсбуці.

"Цієї неділі 11 українських міст знову обиратимуть міських голів. У багатьох містах уже відбулись дебати. Сподіваємось, це допомагає визначитись з кандидатом і в неділю таки прийти ще раз на дільницю", - зазначила в ЦВК.

Фото: facebook.com/UACEC/
Фото: facebook.com/UACEC/

Водночас у ЦВК нагадали, що правила безпеки на виборчих дільницях незмінні: маска і особиста ручка, дотримання дистанції, а також окрема кабінка для голосування для виборців з ознаками захворювання.

Популярні статті зараз

Солістка "The Hardkiss" Юлія Саніна стала вільною: "Розійшлася з чоловіком?"

Фреймут засумувала на карантині і зізналася в потаємному: "Є спокуса..."

"Вигнати "дух попередників"": Микола Тищенко запропонував покликати до Ради батюшку

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

У неділю, 15 листопада, повторне голосування на виборах міського голови відбулося у Луцьку, Краматорську (Донецька область), Українці (Київська область), Одесі, Сумах, Херсоні та Камʼянці-Подільському (Хмельницька область).

Повторне голосування з виборів міського голови, так званий другий тур, призначається у територіальних громадах із кількістю виборців більш як 75 тисяч, де в першому турі жоден з кандидатів не набрав понад 50% голосів виборців.

Фото: facebook.com/UACEC/
Фото: facebook.com/UACEC/

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.