Президент Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту.

Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" № 1000-IX Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року.

Про це повідомляє Офіс президента.

Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua
Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua

Людина, що перебуває в транспорті або у громадському закладі без маски, може бути оштрафована на суму від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів, що зараз становить від 170 до 225 гривень. У законі йдеться, що під час дії карантину  громадянин повинен носити маску або респіратор, "що закривають ніс та рот".

Накладати штрафи матимуть право працівники поліції, працівники епідемічного контролю або органів місцевого самоврядування. За відсутність маски поліція зможе штрафувати порушника прямо на місці.

Популярні статті зараз

Завела собі гарем: стали відомі імена улюбленців "холостячки" Злати Огнєвич

Велике церковне свято 2 серпня: іменини, прикмети і традиції дня

Ноги від вух, а "м'ячики" рвуть купальник: Полякову сплутали з її донькою - "навіщо Маші силікон"

Пенсії знову перерахують: хто і коли може розраховувати на підвищення - озвучені дати

Все новости

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.