Державне агентство України з питань мистецтв та художньої освіти підвело підсумки конкурсу на кращий ескіз великого Державного герба України.

Про це повідомив міністр культури Олександр Ткаченко в Facebook.

"Разом з Denis Malyuska, як співголови, оголосили результати конкурсу на кращий ескіз Великого Державного Герба України, проведений Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти. Процес визначення переможців здійснювався членами фахового журі, на чолі з Andriy Greczylo, автором Малого герба. Усі є фахівцями з геральдики, історії, юриспруденції та мистецтвознавства. Загалом до конкурсу було допущено 112 робіт. Журі презентувало своє рішення сьогодні на засіданні Оргкомітету. Першу премію отримав проєкт Олексія Кохана." Олександр Ткаченко

Ескіз малого герба, фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua
Ескіз малого герба, фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

Популярні статті зараз

"Погляд пониклий": сумна Каменських в тісному купальнику схвилювала шанувальників

Вся сім'я буде в захваті: дієтолог поділилася рецептами легких літніх сніданків

Вже в жовтні: українцям підвищать пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Все новости

Кращою визнали роботу Олексія Кохана, який також є співавтором Малого герба. "Ескіз-переможець містить обов'язкові елементи для великого Державного Герба, а саме: герб Війська Запорізького, воїна-козака, лицаря з мушкетом і Знака Княжої Держави Володимира Великого, тобто малий Державний герб", — зазначив Ткаченко.

Зазначено, що конкурс проводився за рішенням уряду після доручення Верховної Ради. Організаторами виступили Міністр культури і міністр юстиції.

"Ескіз-переможець містить обов’язкові елементи для великого Державного Герба, зокрема: герб Війська Запорозького, воїна-козака, лицаря з мушкетом та знак Княжої держави Володимира Великого, тобто Малий Державний герб. Наступний крок – Мін’юст підготує проект Закону України «Про державні символи», що буде передано до ВРУ. Якщо депутати підтримують цей вибір конституційною більшістю – відповідний ескіз буде офіційно оформлений, як Великий Державний Герб. Дякую членам журі за фахову роботу з оцінки ескізів 👏🏻 Довга історія з визначенням ескізу Великого гербу має усі шанси нарешті завершитись." Олександр Ткаченко

Фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua
Фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

Фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua
Фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

Ескіз малого герба, фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua
Ескіз малого герба, фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.