Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що зараз в Україні для лікування одного пацієнта із коронавірусною хворобою Covid-19 витрачають в середньому 38 тис. гривень. Водночас вартість лікування пацієнтів у реанімаційному відділенні значно більша.

Про це Віктор Ляшко розповів в ефірі ток-шоу "Право на владу".

"Якщо ми зараз говоримо, скільки в середньому коштує лікування одного хворого, то це 38 тисяч гривень. Це не враховуючи хворого, який перебуває в реанімаційному відділенні, оскільки в реанімації хворі набагато тяжчі", - сказав Ляшко. Віктор Ляшко

Віктор Ляшко, фото: кадр з відео
Віктор Ляшко, фото: кадр з відео

За його словами Національна служба здоров'я України зовсім інакше оплачує цей тариф.

Популярні статті зараз

В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки коштуватимуть запаси на зиму

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

"Це мій коханець": суддя проєкту "Співають всі", Наталія Могилевська, познайомила Влада Яму з новим бойфрендом

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

Все новости

"Вона оплачує спочатку 1,2 млн гривень для підготовки лікарні, щоб лікарня закупила лікарські засоби, які повинні використовуватись для лікування, і надалі платить 170 тис. гривень на медичну бригаду, біля якої прив'язані як медичні працівники, так і певне медичне обладнання, яке повинно використовуватись", - додав санітарний лікар. Віктор Ляшко

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.