У Великій Британії затримали судно з нелегальними емігрантами. На кораблі перебувало 69 нелегалів з країн Південно-Східної Європи. Поліція Великобританії заарештувала трьох членів екіпажу, двоє з яких - громадяни України.

Про це повідомили у Департаменті Національної поліції з протидії злочинності, пов'язаної з торгівлею людьми, і незаконної міграції.  

"Біля узбережжя Східної Англії прикордонні сили при координації з Національним агентством боротьби зі злочинністю (National Crime Agency - NCA) Великобританії затримали судно. На якому перебувало 69 нелегальних мігрантів з Південно-Східної Європи. Троє членів екіпажу, в тому числі двоє громадян України, заарештовані за підозрою у сприянні нелегальній міграції", - йдеться в повідомленні.

Фото: Національна поліція
Фото: Національна поліція

За даними МЗС України, у грецьких та італійських в'язницях відбувають покарання понад 200 українців.

Популярні статті зараз

Молода Анна Заворотнюк захотіла стати русалкою: "Ноги перетворяться на хвіст"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Тіна Кароль показала розріз до пупка, виваливши голі груди назовні

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

"Затриманих умовно можемо розділити на дві групи: ошукані вербувальниками, жертви торгівлі людьми та спільники контрабандистів, які свідомо йшли на скоєння злочину. Тому нами вже ініційовано створення спільної оперативної групи під егідою Європолу (учасники - Україна, Греція, Італія, Грузія, Туреччина, Словаччина), і йде підготовка до створення міжнародної багатосторонньої слідчої групи", - заявив начальник департаменту Сергій Пантелєєв.

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.