У Міністерстві соціальної політики України поділилися алгоритмом дій отримувача компенсації пілотного проєкту з монетизації "Пакунку малюка". Відповідна інформація з'явилася на сторінці відомства у Facebook.

Отримувачем є батьки, у яких народилася дитина, а у разі відсутності матері / батька — патронатні вихователі, опікуни новонародженої дитини (за умови неотримання пакунку малюка в натуральному вигляді).

Алгоритм дій отримувача компенсації:

  1. Звернутися до АТ "КБ "ПриватБанк".
  2. Укласти договір з АТ "КБ "ПриватБанк", відкрити рахунок зі спеціальним режимом використання, отримати спеціальну соціальну картку.
  3. Звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем проживання / перебування із заявою та пакетом документів протягом 12 місяців з дати народження дитини.
  4. Самостійно витратити кошти грошової компенсації протягом року у визначених закладах торгівлі або через інтернет-магазини для придбання визначених речей: дитячих товарів або товарів для породіллі. 

Під дитячими товарами маються на увазі засоби догляду за дітьми та дитячі засоби гігієни, зокрема, підгузки, серветки, дитячий одяг та взуття, дитяче харчування, дитячий посуд, дитячі іграшки, текстиль для дітей (рушники, ковдри).

Алгоритм дій отримувача компенсації, facebook.com/MLSP.gov.ua
Алгоритм дій отримувача компенсації, facebook.com/MLSP.gov.ua

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Необхідний пакет документів:

  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія посвідки на постійне проживання / посвідчення біженця / довідки про звернення за захистом в Україні /  посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (для іноземця та особи без громадянства);
  • копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копія рішення про встановлення опіки 9 в разі здійснення опіки над дитиною);
  • копію рішення про влаштування дитини в сім'ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя);
  • довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" (в разі народження дитини у пологовому будинку у 2020 році).

Слід зауважити, що заява та пакет документів можуть бути подані в електронному вигляді.

🔥 Друзі, ділимось з Вами алгоритмом дій отримувача компенсації пілотного проекту з монетизації "Пакунку малюка". 👉 Детальніше в інфографіці.

Geplaatst door Міністерство соціальної політики України op Donderdag 30 juli 2020