У липні суди в анексованому Росією Криму винесли дев’ять вироків за ухилення від служби в російській армії, повідомляється в огляді «Кримської правозахисної групи». Також в липні правозахисники зафіксували вісім нових кримінальних справ проти жителів Криму за статтею «ухилення від служби в збройних силах Росії».

На кінець липня «Кримська правозахисна група» всього зафіксувала 125 кримінальних справ за ухилення від служби в збройних силах Росії, які передані на розгляд до підконтрольних Росії судів Криму. За 113 із них вже винесені вироки, ще 12 перебувають на стадії розгляду.

Кримські татари, скріншот з відео
Кримські татари, скріншот з відео

Раніше прокуратура АРК оголосила про підозру військовому комісару Євпаторії і Сак через «примус кримчан служити у збройних силах Росії». Від 2015 року Росія призвала до збройних сил близько 22,5 тисячі жителів Криму.

4 квітня в Міністерстві оборони Росії повідомили, що мають намір призвати на військову службу 3 300 кримчан. Вказується також, що велика частина призовників вирушить проходити службу за межі Криму, до військових частин Південного та інших військових округів Росії.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

"Віталька" Гарік Бірча роздягнувся, запевняючи, що він - шейх

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Раніше прокурор Автономної Республіки Крим Ігор Поночовний повідомив, що жителі Криму, яких призвали до російської армії, не можуть піддаватися кримінальному переслідуванню на материковій частині України.

Також у прокуратурі АРК просять кримчан звертатися телефоном або електронною поштою в разі отримання повісток для проходження служби в російській армії.