В Україні мають намір поступово вивести паспорт у формі книжечки із користування. Верховній Раді рекомендують ухвалити відповідний законопроєкт №3986 "Про паспорт громадянина України у формі книжечки".

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР. Це рішення ухвалив комітет з питань прав людини.

У законі прописаний порядок поступового переходу з паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки, оформлений із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру. Установлюються строки дії паспорта.

Український паспорт
Український паспорт

Популярні статті зараз

В Україні знизять тарифи: що пропонує Кабмін

В Австрії стало обов'язковим носіння високозахисних масок: в транспорті і супермаркетах

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Згоріла будівля найбільшого у світі виробника вакцини проти Covid-19: є загиблі

Все новости

Водночас народні депутати розглянули й альтернативний проєкт. Цей документ передбачає, що термін дії паспорта громадянина України у формі книжечки не обмежується.

"Комітет підтримав законопроєкт №3986, а №3986-1 пропонує відхилити", - вказано у повідомленні.

На початку серпня Кабінет міністрів схвалив проєкт закону, який передбачає поступове виведення таких паспортів з обігу та заміну на пластикові карти.

Нагадаємо, що дружина Кернеса Оксана Гайсинська показала архівне фото з ним: "Найкращий". Геннадій Кернес помер в ніч на 17 грудня

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей