Центр громадського здоров'я у четвер, 13 серпня, знову відзвітував про отримання рекордної кількості підозр на COVID-19 за весь час епідемії в Україні - 2004, Це майже на 200 більше зафіксованого напередодні максимуму у 1809.

Коефіцієнт кореляції з кількістю хворих в останні декілька тижнів становить приблизно 0,7, що вказує на високий взаємозв'язок між ними і дає підстави стверджувати, що найближчими днями в Україні знову буде зафіксовано новий рекорд кількості хворих.

Коронавірус в Україні
Коронавірус в Україні

Минулого тижня при зростанні кількості підозр до рівня майже 1800 три дні поспіль фіксувалися максимуми кількості захворілих: від 1318 до 1489 на день. Цього тижня після традиційного спаду у вихідні та понеділок кількість хворих досягла спочатку 1433, а у четвер Міністерство охорони здоров'я повідомило про новий рекорд - +1592 осіб.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Тіна Кароль з глибоким декольте стала справжнім натхненням: "Яка ніжність"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Основні статистичні показники епідемії COVID-19 в Україні безперервно погіршуються вже понад три тижні. Середня за тиждень добова захворюваність досягла 1333 осіб, а за два тижні - 1239 осіб, тоді як у першій половині липня ці показники вдалося зменшити відповідно з 917 осіб до 739 осіб і з 847 осіб до 717 осіб.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зазначає, що тривалість періоду між моментом зараження COVID-19 і появою симптомів зазвичай становить близько п'яти-шести днів, але може варіюватися в межах від одного до 14 днів. Окрім цього, майже в усіх країнах у вихідні дні кількість реєстрованих хворих значно знижується через адміністративні причини. Тому у світі використовують графіки середньодобової захворюваності за останні один і два тижні.

Вже понад три тижні швидко зростають і кількість хворих на COVID-19 на сьогодні. Три тижні липня цей показник тримався у межах приблизно 26-26,5 тис., проте тепер зріс до 37,9 тис. На новий максимум вийшла кількість госпіталізованих за добу.