Уряд схвалив постанову, яка наближає Україну до впровадження найбільш очікуваної державної послуги онлайн. Мова йде про реєстрацію місця проживання.

Постанову розроблено Міністерством цифрової трансформації України спільно з Міністерством внутрішніх справ та Державною міграційною службою.

Передбачено, що з 1 квітня 2021 року органи місцевого самоврядування мають вести реєстри територіальних громад виключно в е-формі або засобами ІТ-системи Державної міграційної служби.

Український паспорт
Український паспорт

Крім того, запроваджується виключно електронний обмін даними замість паперового. Це нарешті дозволить вирішити проблему відсутності актуальної та повної інформації щодо реєстрації місця проживання громадян, накопичення неякісних даних та їх дублювання.

Популярні статті зараз

Настя Каменських постаріла і стала католичкою: "Вік нікого не щадить"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Донбас: про що домовилися радники нормандської четвірки

Все новости

Відповідно, ця постанова наближає до впровадження послуги з реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації одночасно з реєстрацією нового місця проживання онлайн.

Нагадаємо, що дружина Кернеса Оксана Гайсинська показала архівне фото з ним: "Найкращий". Геннадій Кернес помер в ніч на 17 грудня

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей