Очікується, що у 2021 році зарплати медиків зростуть на 30%. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко. Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевняв, що зарплати для усіх медиків збільшать на 2-2,5 тис. грн.

Тим часом медики комунальних лікарень Києва отримуватимуть надбавки до зарплати з міського бюджету у розмірі від 5 тис. грн (лікарі) до 2 тис. грн (молодший медперсонал), пишуть "Факти". 

Лікарня, скріншот з відео
Лікарня, скріншот з відео

Крім того, у 2021 році кількість трансплантацій планують збільшити щонайменше у два рази. Максим Степанов висловив сподівання, що в Україні повинні зробити не менше 250 таких операцій. Це стосується трансплантації серця, печінки і нирок.

Також МОЗ планує з 1 квітня 2021 року запустити систему е-рецептів. Спочатку їх хочуть запровадити для інсуліну, препаратів для імуносупресії і наркотичних препаратів. Згодом черга дійде й до антибіотиків, які можна буде придбати тільки за е-рецептом.

Популярні статті зараз

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал зробила несподіване зізнання: "Виходила лише за необхідністю"

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Кличко перемагає в першому турі: за чинного мера Києва проголосували 50,6% виборців

Все новости

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей